To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Goleniów, zachodniopomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Pracownik produkcji
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: zachodniopomorskie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów z branży meblarsko-dekoracyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

Poszukujemy osób do pracy przy produkcji, składaniu i wysyłce mebli oraz dekoracji.

WYMAGANIA

Nie wymagamy doświadczenia ani kwalifikacji - zdobędziesz je u nas.

Jedyne czego oczekujemy to chęci do pracy, dokładności oraz gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.

OFERUJEMY

Oferujemy umowę o pracę i wynagrodzenie 13,50 zł brutto/h oraz premię i dopłatę do godzin nocnych w wysokości 20%. Przed rozpoczęciem zatrudnienia każdy pracownik weźmie udział w szkoleniu przygotowującym do pracy, które będzie wliczone do czasu pracy. Gwarantujemy również darmowe wyżywienie. Pracownicy mają możliwość rozwoju i awansów w przestrzeni firmy.