To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

murarz tynkarz prace remontowe Top-Mal

  • Tarnowskie Góry, śląskie
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: śląskie
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

murarz tynkarz prace remontowe
Pracodawca: Top-Mal
Kraj: Polska , Region: śląskie

Zatrudnię od zaraz młodego ambitnego do pracy z samochodem osobowym.
Miejsce PRACY: Tarnowskie Góry.

Więcej informacji udzielam telefonicznie.

Opis stanowiska pracy

Praca polega na wszelkiego rodzaju remontach domów, mieszkań.

Wymagania stawiane kandydatom

Wykształcenie nie jest wymagane jednak oczekuję osoby która zna się na rzeczy lub szybko się uczy i myśli.