Doradca Klienta

nescom.pl Warszawa 3000 PLN

Spółka Nescom z siedzibą w Polsce zapewnia dostęp do handlu dla szerokiego zakresu rynków finansowych. Posiadając ponad 150 profesjonalistów, mamy niezbędne podstawy, aby wspierać aspiracje finansowe naszych klientów. W związku z rozwojem działu kredytowego poszukujemy specjalistów do budowania nowego projektu.

Zakres obowiązków

  • do głównych zadań będzie należała obsługa leadów z CC;
  • aktywna sprzedaż produktów kredytowych;
  • analiza potrzeb Klientów i profesjonalne dobieranie rozwiązań dla indywidualnych potrzeb Klienta;
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientem;
  • profesjonalna obsługa Klienta;
  • przestrzeganie standardów jakości obsługi Klientów.

Wymagania

  • min. średniego wykształcenia;
  • konsekwencja w działaniu;
  • potrafisz wykorzystywać zdobytą wiedzę i umiejętności;
  • samodzielność w działaniu i kreatywność;
  • łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych;
  • umiejętności budowania relacji interpersonalnych.

Oferujemy

  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny;
  • możliwość zdobywania doświadczenia w bankowości;
  • bonusy sprzedażowe;
  • szkolenia merytoryczne i sprzedażowe;
  • wsparcie produktowe oraz procesowe;
  • narzędzia wspierające proces sprzedaży (laptop, telefon komórkowy, samochód);
  • możliwość budowania ścieżki kariery.

Wymagane języki

polski

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Doradca Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy nescom.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.nescom.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie