Production Manager

Lokalizacja: Świnoujście , zachodniopomorskie
Praca Production Manager

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

Dla naszego Klienta - działającego w branży mięsnej - szukamy osób do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Planowanie i kierowanie procesem produkcji
• Współudział w tworzeniu polityki rozwoju produkcji
• Zarządzanie grupą podległych pracowników
• Koordynowanie i nadzór produkcji, przygotowanie produkcji, utrzymania ruchu
• Monitorowanie jakości produkcji, optymalizacja procesów produkcyjnych

Wymagania

Czego oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe
• Minimum 4 - 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziana branża mięsna)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Umiejętność podejmowania decyzji operacyjnych (planowanie procesu produkcyjnego)
• Umiejętność kierowania grupą pracowników
• Precyzja i dokładność przy realizacji zadań

Oferujemy

Co oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów produkcji mięsa

Gdzie szukać pracy jako Production Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Production Manager w miejscowości: Świnoujście jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy WB STAFFING lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Production Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Production Manager, praca w Świnoujście dopasowana do Twoich wymagań.WB STAFFING praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.