Poszukiwany monter płyt g-k!

Lokalizacja: Francja , Francja
Praca Poszukiwany monter płyt g-k!

Miejsce pracy: FRANCJA
Poszukujemy doświadczonych REGIPSIARZY!
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Obowiązki:
• Montaż płyt kartonowo-gipsowych w obiektach typu hotele, szpitale, domy opieki etc.
• Montaż ścianek i sufitów podwieszanych

Wymagania

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie jako monter płyt kartonowo - gipsowych
• Gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji

Jeśli spełniasz powyższe wymagania - JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Mile widziane:
• Doświadczenie na terenie Francji lub Niemiec

Oferujemy

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
• Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2000 euro netto
• Liczne PREMIE
• DODATEK żywieniowy
• BEZPŁATNE zakwaterowanie
• SAMOCHÓD służbowy na miejscu
• Opiekę koordynatora
• Opiekę rzecznika pracownika

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową

Oferta jest ważna jeszcze 2415 dni

Gdzie szukać pracy jako Poszukiwany monter płyt g-k!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Poszukiwany monter płyt g-k! w miejscowości: Francja jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work Express Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Poszukiwany monter płyt g-k! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukiwany monter płyt g-k!, praca w Francja dopasowana do Twoich wymagań.Work Express Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.