Obserwuj nas

Sortowanie przesyłek kurierskich - atrakcyjne wynagrodzenie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 16-08-2017 , do końca 23 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Przemysł / Produkcja, Magazyn
  • Kraj: Polska
Sortowanie przesyłek kurierskich - atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży logistycznej, specjalizującej się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

  • sortowanie oraz skanowanie przesyłek kurierskich
  • załadunek i rozładunek towarów na auta
  • proste prace magazynowe zlecone przez przełożonego
  • dbanie o porządek w magazynie oraz o powierzony sprzęt

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy w systemie nocnym w godzinach 20:00-04:00
  • chęć i motywacja do pracy
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe w kwocie 2 130 zł brutto plus premia 30% (około 640 zł brutto)
  • dodatek w wysokości 200 zł brutto za frekwencję oraz około 250 zł brutto za pracę w godzinach nocnych
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w przedsiębiorstwie przed podjęciem zatrudnienia
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Oferta jest ważna jeszcze 23 dni Aplikuj teraz