Magazynier z wózkiem widłowym! Wysokie zarobki! 19,50/h

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Praca Magazynier z wózkiem widłowym! Wysokie zarobki! 19,50/h

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej- produkcja elementów elektrycznych poszukujemy aż 10 kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa stanowisk pracy w magazynie automatycznym i paletowym
  • Wykonywanie pracy zgodnie z ustaleniami dotyczącymi gospodarki magazynowej
  • Obsługa wózków widłowych i osprzętu stanowisk pracy tj.wagi, PC, drukarki, skanery itd
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP
Wymagania

WYMAGANIA:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku magazyniera bądź operatora wózka widłowego
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Wykształcenie średnie
  • Chęci do pracy w systemie 3 zmianowym (pon-pt)
Oferujemy

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio z pracodawcą;
  • stawkę godzinową 19,50 złotych brutto,
  • atrakcyjną premię miesięczną: możliwość uzyskania premii do 20%;
  • premię frekwencyjną: do 500 złotych brutto kwartalnie;
  • atrakcyjny dodatek za godziny nocne;
  • dodatek za polecenie osoby do pracy nawet do 2000 złotych;
  • pracę w klimatyzowanych warunkach, w czystych i komfortowych halach;
  • darmową herbatę, kawę, czekoladę w stołówce
  • możliwość zakupu smacznego obiadu w atrakcyjnej cenie
  • darmowy sok i kanapkę dla osób przyjeżdżających rowerem
  • możliwość udziału w firmowych akcjach integrujących pracowników
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy
  • miłą atmosferę w pracy

OFERTA DOTYCZY PRACY STAŁEJ !!!

NIE CZEKAJ POLEĆ NAS SWOIM ZNAJOMYM!

Oferta jest ważna jeszcze 2417 dni

Gdzie szukać pracy jako Magazynier z wózkiem widłowym! Wysokie zarobki! 19,50/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier z wózkiem widłowym! Wysokie zarobki! 19,50/h w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier z wózkiem widłowym! Wysokie zarobki! 19,50/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier z wózkiem widłowym! Wysokie zarobki! 19,50/h, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.