Senior Java Developer

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Praca Senior Java Developer

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

ZADANIA:

• Rozwój i wsparcie wykorzystywanych globalnie, złożonych aplikacji biznesowych dla wiodących firm rynku niemieckiego

• Tworzenie zaawansowanego oprogramowania w technologii JAVA/JEE

• Weryfikacja projektów technicznych rozwiązań i przygotowywanie specyfikacji technicznych we współpracy z klientem

• Dbanie o techniczną doskonałość tworzonego oprogramowania

Wymagania

OCZEKIWANIA:

• Wykształcenie wyższe IT (oraz dziedziny pokrewne)

• Min. 4 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu i implementowaniu systemów klasy Enterprise w technologii JAVA/JEE

• Bardzo dobra znajomość JEE oraz narzędzi z rodziny Spring

• Umiejętność programowania obiektowego, znajomość wzorców projektowych

• Znajomość relacyjnych baz danych

• Doświadczenie z systemami kontroli wersji (git, SVN)

• Znajomość nowoczesnych systemów budowania aplikacji (Maven, Gradle),

• Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i przynajmniej średnia angielskiego

Oferujemy

OFERTA:

• Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami: JIRA, Crucible, Jenkins, Sonar

• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

• Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii

• Elastyczny czas pracy oraz stabilna praca w doświadczonym zespole

• Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, darmowa nauka języka niemieckiego, imprezy integracyjne itd.) oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne, sportowe i inne

Gdzie szukać pracy jako Senior Java Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Java Developer w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Java Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Java Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.