Recepcjonistka w Firmie Logistycznej

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Recepcjonistka w Firmie Logistycznej

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób.

Obecnie dla jednego z naszych klientów firmy zajmującej się dystrybucją sprzętu IT,RTV,AGD poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:
- Pracę w wymiarze ¾ etatu od poniedziałku do piątku w godzinach 11:30 - 17:30
- Umowę o Pracę
- Nowoczesne środowisko pracy
- Rozwój poprzez liczne szkolenia i kursy

Wymagania

Wymagania:
- komunikatywność
- umiejętność obsługi komputera
- mile widziana umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- nienaganna dykcja
- mile widziane wykształcenie wyższe humanistyczne
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Obowiązki:
- odbieranie połączeń przychodzących
- witanie gości
- przyjmowanie oraz nadawanie poczty
- i inne prace biurowe zlecone przez przełożonego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Gdzie szukać pracy jako Recepcjonistka w Firmie Logistycznej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Recepcjonistka w Firmie Logistycznej w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy WYG HR Consulting Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Recepcjonistka w Firmie Logistycznej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Recepcjonistka w Firmie Logistycznej, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.WYG HR Consulting Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.