Franczyzobiorca / Partner biznesowy - mazowieckie- kilka lokalizacji

Lokalizacja: Piaseczno , mazowieckie
Praca Franczyzobiorca / Partner biznesowy - mazowieckie- kilka lokalizacji
Opis:

Franczyzobiorca / Partner biznesowy
Branża: spożywcza
Miejsce pracy: woj. mazowieckie; - kilka lokalizacji

Opis stanowiska:
* prowadzenie własnego sklepu pod znakiem znanej sieci sklepów spożywczych typu convenience;

Wymagania:
* gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
* umiejętność podstawowej obsługi komputera;
* motywacja do pracy, sumienności i samodyscyplina;
* doświadczenie w handlu mile widziane;

Oferujemy:
* wyposażony sklep z pełnym zatowarowaniem;
* know-how szybko rozwijające się sieci sklepów;
* gwarantowane 6500 zł netto/m oraz pokrycie bieżących opłat;
* wsparcie w zakresie uruchomienia i prowadzenia sklepu;
* szkolenie oraz pełne wdrożenie do prowadzenia sklepu;
* stabilność biznesową;
* wsparcie finansowe i marketingowe;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Aplikuj poprzez link: Franczyzobiorca / Partner biznesowy - mazowieckie- kilka lokalizacji

Oferta jest ważna jeszcze 2406 dni

Gdzie szukać pracy jako Franczyzobiorca / Partner biznesowy - mazowieckie- kilka lokalizacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Franczyzobiorca / Partner biznesowy - mazowieckie- kilka lokalizacji w miejscowości: Piaseczno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Level Work lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Franczyzobiorca / Partner biznesowy - mazowieckie- kilka lokalizacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Franczyzobiorca / Partner biznesowy - mazowieckie- kilka lokalizacji, praca w Piaseczno dopasowana do Twoich wymagań.Level Work praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.