Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży
Opis:

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944
Dla naszego klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny
Miejsce pracy: Warszawa -- Praga Południe

Opis stanowiska:
* telefoniczna prezentacja porcelany stołowej oraz wysyłka darmowych paczek powitalnych;
* przestrzeganie procedur i osiąganie założonych celów;
* dbanie o wizerunek firmy oraz o wysoką jakości świadczonych usług;

Wymagania:
* komunikatywność i wysoka kultura osobista;
* dyspozycyjność do pracy w godzinach 9:00 - 20:00 i sobota 10-16;

Oferujemy:
* stabilność zatrudnienia (projekt działa cały rok);
* system premiowy oraz konkursy;
* możliwość rozwoju zawodowego;
* przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole;
* elastyczny grafik -- możliwość indywidualnego dopasowania;

Wynagrodzenie:
* stawka godzinowa 13-14 zł brutto + premie
* atrakcyjny system premiowy przedstawiony na szkoleniu
* gwarantowany przelew do 20 dnia każdego miesiąca

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz.

Prosimy o dopisek klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Aplikuj poprzez link: Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży

Oferta jest ważna jeszcze 2410 dni

Gdzie szukać pracy jako Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Level Work lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Level Work praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.