Blacharz Samochodowy

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Kraków , małopolskie
Praca Blacharz Samochodowy

Jesteśmy pierwszą i największą Grupą Dealerska w Polsce, prekursorem wielomarkowości i wieloletnim Liderem - TOP 50 polskich dealerów. Obecnie w naszych strukturach znajduje się 14 salonów samochodowych w 9 miastach Polski (Chorzów, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Bielsko Biała, Kraków, Warszawa, Poznań). Posiadamy autoryzację dealerskie marek - Fiat, Ford, Hyundai, KIA, Mitsubishi, Nissan, Seat, Suzuki i Opel, Infiniti.

Do Autoryzowanego Zakładu Naprawy Nadwozi Grupy PGD w Krakowie oraz Katowicach poszukujemy Blacharza Samochodowego.

Zakres obowiązków:

W zakresie obowiązków osoby zatrudnionej będzie:

  • obróbka i naprawa elementów blacharskich samochodów;
  • naprawa karoserii i części podwozia w sposób zapewniający wysoką jakość;
  • przestrzeganie prawidłowej technologii napraw samochodów.

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku blacharza samochodowego;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • znajomość obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych pojazdów;
  • doświadczenie w pracy na ramie naprawczej;
  • znajomość nowych technologii łączeń elementów przy ich wymianie oraz umiejętność stosowania ich w naprawie.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się największej grupie dealerskiej;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (istnieje możliwość współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej);
  • dofinansowany pakiet świadczeń pozapłacowych (pakiet medyczny LuxMed, karta MultiSport);
  • motywacyjny system premiowy;
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu motoryzacji.
Wymagane języki

polski

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. B

Gdzie szukać pracy jako Blacharz Samochodowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Blacharz Samochodowy w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa PGD Sp. z o.o. sp. k lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Blacharz Samochodowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Blacharz Samochodowy, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Grupa PGD Sp. z o.o. sp. k praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie