Wyjedź jako AuPair PRO USA / Chicago/październik 2017

Lokalizacja: Cały kraj , Stany Zjednoczone
Praca Wyjedź jako AuPair PRO USA / Chicago/październik 2017

Programu Au Pair Professional w USA z Prowork Au Pair skierowany jest do młodych osób z kierunkowym wykształceniem i/lub profesjonalnym doświadczeniem umożliwiającym sprawowanie opieki nad dziećmi z różnego rodzaju dysfunkcjami czy niepełnosprawnością fizyczną lub intelektualną. Rodziny amerykańskie poszukujące Au Pair Professional zapewniają pełne przeszkolenie i wsparcie oraz możliwość aktywnego asystowania w zajęciach terapeutycznych podopiecznego i zdobywania profesjonalnego doświadczenia zawodowego a jednocześnie codziennego szkolenia j. angielskiego. Po zakończeniu kontraktu Au Pair Professional otrzymuje certyfikat zawodowy potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Au Pair Professional, w odróżnieniu od standardowego pobytu jako Au Pair w USA, otrzymuje wyższe kieszonkowe, które wynosi 277 USD/tygodniowo i zdobywa profesjonalne doświadczenie związane z profesjonalną opieką/terapią dla dzieci.

Wymagania

Wymagania dla uczestników Au Pair Pro w USA 2017

wiek 18-26 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)

ukończona szkoła średnia i preferowane wykształcenie kierunkowe związane z opieką lub edukacją (pedagogika, psychologia, pielęgniarstwo, rehabilitacja, fizjoterapia lub podobne kierunki)

komunikatywna znajomość j. angielskiego

minimum roczne profesjonalne doświadczenie związane z pracą z dziećmi jako nauczyciel/terapeuta/niania/asystent. Mile widziane dodatkowe doświadczenie związane z pracą z dziećmi na koloniach, obozach, turnusach rehabilitacyjnych czy praca z dziećmi w ramach praktyk lub woluntariatu.

prawo jazdy

Au Pair w USA jest jest rocznym programem wymiany kulturowej/nie jest pracą.

Oferujemy

Warunki pobytu jako Au Pair Pro w USA

bezpłatny przelot w obie strony z/do Polski do /z USA. Do wyboru możliwość wylotu z Warszawy lub innych miast w Polsce

własny pokój i całodzienne wyżywienie

kieszonkowe Au Pair Pro w USA to 277 USD tygodniowo czyli 14 400 USD rocznie

jednorazowe stypendium 500 USD na koszty nauki/kursy językowe

ubezpieczenie zdrowotne

szkolenie online dla kandydatów Programu Au Pair Pro w USA

2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu

możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie

możliwość przedłużenia wizy i legalnego pobytu w rodzinie o kolejne 6/9/12 miesięcy.

pomoc i opiekę partnerskiego biura, opiekę lokalnego opiekuna oraz spotkania z innymi Au Pair w danym rejonie

Certyfikat po zakończeniu kontraktu potwierdzający roczne profesjonalne doświadczenie zawodowe jako AuPair Professional w Stanach Zjednoczonych

Zobacz też: Standardowego program Au Pair w USA 2017 z Prowork

Obowiązki Au Pair Pro w USA

- pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy (z możliwością bezpłatnego przedłużenia pobytu o kolejne 6/9/12 miesięcy)

- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godzin tygodniowo, nie więcej niż 10 godzin dziennie

- nauka na kursach językowych bądź innych

Wymagane języki

angielski

Gdzie szukać pracy jako Wyjedź jako AuPair PRO USA / Chicago/październik 2017

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wyjedź jako AuPair PRO USA / Chicago/październik 2017 w miejscowości: Cały kraj jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.com.pl Agencja Au Pair lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wyjedź jako AuPair PRO USA / Chicago/październik 2017 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wyjedź jako AuPair PRO USA / Chicago/październik 2017, praca w Cały kraj dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.com.pl Agencja Au Pair praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.