To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Majster na budowie PTHU Eko-Trans

  • Częstochowa, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Budownictwo
  • Kraj: Polska

Majster na budowie
Pracodawca: PTHU Eko-Trans
Kraj: Polska , Region: śląskie

BUDOWA AUTOSTRADY A1 (Częstochowa)

Firma PTHU ,,Eko-Trans" zatrudni na stanowisko:

 MAJSTER/BRYGADZISTA ROBÓT DROGOWYCH

 Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00, pod numerem telefonu 502261302 oraz przesyłanie CV

Opis stanowiska pracy

  • planowanie i koordynacja robót w oparciu o dokumentację projektową;
  • nadzór nad pracą podległych pracowników;
  • odpowiedzialność nad terminowością prowadzonych robót;
  • przyjmowanie i kontrola dostaw materiałów na budowę;
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP;
  • przygotowywanie zestawień materiałów do realizacji prac;
  • weryfikacja protokołów zaawansowania robót przygotowanych przez wykonawców;
  • raportowanie Kierownikowi Projektu bieżącego zaawansowani prac na budowie.

Wymagania stawiane kandydatom

  • doświadczenie w masowych robotach ziemnych oraz warstwach konstrukcyjnych;
  • doświadczenie w organizacji pracy podległych brygad i pracowników;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w przydzielonym zakresie odpowiedzialności;
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie całego kraju.

Nasza oferta

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • kontrakt menagerski;
  • podstawowe narzędzia pracy samochód, laptop, telefon;
  • zakwaterowanie.