To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik magazynu samochodowego (kierowca) Gi Group Sp z o.o.

  • Bieruń, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Pracownik magazynu samochodowego (kierowca)
Pracodawca: Gi Group Sp z o.o.
Kraj: Polska , Region: śląskie

GI GROUP jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • obsługa magazynu samochodów
  • przyjmowanie i wydawanie samochodów na stan
  • kontrola szkód
  • parkowanie samochodów
  • obsługa myjni
  • doposażenie samochodów w trójkąt, gaśnicę i instrukcję
  • wypełnianie dokumentów
  • wykrywanie szkód, zarysowań na przyjmowanych samochodach
  • PRACA NA ZEWNĄTRZ

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B + doświadczenie w prowadzeniu samochodów
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako magazynier
  • dokładność, skrupulatność, poczucie odpowiedzialności, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na 2 zmiany (8-16, 13-21)
  • pracę włoskiej firmie, o ugruntowanej pozycji, która jest liderem w dziedzinie transportu i dystrybucji samochodów