Obserwuj nas

Pracownik produkcji John-Personal GmbH

  • Waltershausen, Turyngia
  • 01-09-2017 , do końca 17 dni
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: Turyngia
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Niemcy

Pracownik produkcji
Pracodawca: John-Personal GmbH
Kraj: Niemcy , Region: Turyngia

Firma John Personal GmbH jest niemiecką agencją pracy, działającą na rynku od 16 lat. Obsługujemy klientów na terenie całych Niemiec, przede wszystkim w branży spożywczej i metalowej. Firma cieszy się uznaniem wśród klientów i pracowników z powodu wysokich standardów obsługi, a także dobrych warunków zatrudnienia i zamieszkania.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników do pomocy przy produkcji ciast i tortów.

Wymagania stawiane kandydatom

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • gotowość do nauki obsługi urządzeń;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • mile widziany zawód piekarza lub cukiernika oraz doświadczenie w pracy w piekarniach przemysłowych;
  • prawo jazdy kat. B oraz auto.

Nasza oferta

  • niemiecką umowę o pracę;
  • dopłaty za pracę w nocy oraz (w razie potrzeby) w niedziele i święta;
  • ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy;
  • pomoc tłumaczki w zakładzie pracy oraz darmowy kurs języka niemieckiego;
  • praca w systemie zmianowym;
  • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i stanowiska.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Prawo jazdy kat. B

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883)."

Oferta jest ważna jeszcze 17 dni Aplikuj teraz