To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Liczenie towaru w markecie – praca dodatkowa Wrocław Invent

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Praca fizyczna, Pozostałe, Magazyn
  • Kraj: Polska

Liczenie towaru w markecie – praca dodatkowa Wrocław
Pracodawca: Invent
Kraj: Polska , Region: dolnośląskie

Pracuj z INVENT.

Terminy (bezpłatny transport z Wrocław):
04.07.2017 wyjazdowa Żagań, PREMIA za dojazd 50,00 zł brutto
23.07.2017 wyjazdowa Brzeg Dolny
24.07.2017 wyjazdowa Brzeg Dolny

Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu
Online: strona INVENT

Opis stanowiska pracy

  • liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego – nie wymagamy doświadczenia

Wymagania stawiane kandydatom

  • pełnoletność;
  • dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych.

Nasza oferta

  • stawkę godzinową 13,00 zł/h brutto;
  • wypłata w systemie tygodniowym;
  • krótkie szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV