To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH (również dla osób z orzeczeniem) MANPOWERGROUP SP Z O O

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 2000 zł – 4000 zł
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH (również dla osób z orzeczeniem)
Pracodawca: MANPOWERGROUP SP Z O O
Kraj: Polska , Region: kujawsko-pomorskie

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki do zatrudnienia

osobom z niepełnosprawnością.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • ręczny montaż elementów elektronicznych;

  • wstępna ocena gotowego produktu;

  • dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagania stawiane kandydatom

  • sprawność manualna;

  • chęć do pracy od poniedziałku do piątku na 3 zmiany;

  • doświadczenie w pracy na produkcji.

Nasza oferta

  • umowę o pracę tymczasową;

  • możliwość zatrudnienia od zaraz;

  • wynagrodzenie podstawowe plus dodatki do wynagrodzenia;

  • możliwość ubezpieczenia grupowego;

  • zdobycie cennego doświadczenia.