To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik magazynu - 17 zł/h brutto Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska
Pracownik magazynu - 17 zł/h brutto

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, jednego z czołowych firm FMCG w Polsce, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będą należały proste prace magazynowe, polegające między innymi na przygotowaniu i kompletowaniu towarów do wysyłki, przyjmowanie dostaw na magazyn i ich relokacja na palety. Ponadto, do twoich zadań będzie należało: praca ze skanerem ręcznym. przyjmowanie dostaw do magazynu i relokacja na palety.

WYMAGANIA

Liczy się do nas chęć do pracy, zaangażowanie oraz odpowiedzialność.

Ponadto ważna jest dla nas Twoja gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Nasza oferta skierowana jest do każdego, niezależenie od posiadanego wykształcenia, doświadczenia oraz płci.

OFERUJEMY

Oferujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjną stawką godzinową 17 zł brutto. Zapewniamy kompleksowe szkolenie, które doskonale przygotuje Cię do pracy. Możliwość uzyskania cennego doświadczenia.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.