To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Spawacz / Ślusarz Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska
Spawacz / Ślusarz

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta jednego z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, morskich i stacjonarnych układów napędowych, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

OBOWIĄZKI

  • przygotowywanie materiałów do spawania
  • spawanie konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • cięcie profili
  • szlifowanie

WYMAGANIA

  • aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135
  • wykształcenie zawodowe
  • minimum 2 - letnie doświadczenie w pracach ślusarsko - spawalniczych
  • umiejętność obsługi narzędzi: wiertarka, szlifierka
  • czytanie dokumentacji technicznej

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie miesięczne
  • szkolenia wewnętrzne
  • odnowienie uprawnień spawalniczych
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do posiłków
  • dodatki w okresie świątecznym
  • dofinansowanie wypoczynku

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.