To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator Produkcji Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Chludowo, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Operator Produkcji
Pracodawca: Randstad Polska Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: wielkopolskie

Szukasz pracy? Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator produkcji

Miejsce pracy: Chludowo

Zadania na stanowisku:

• praca przy produkcji rolet, żaluzji, wertikali
• obsługa maszyn
• praca manualna przy składaniu drobnych elementów

Wymagania:

• gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (w
równoważnym systemie czasu pracy)
• elastyczność
• mile widziane zdolności manualne
• mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferujemy:

• wynagrodzenie: stawka podstawowa + DUŻO PREMII ! ,do 2800 zł brutto
• premia za obecność w pracy
• premie regulaminowe za jakość, ilość i wydajność wykonanej
pracy
• umowa o pracę tymczasową
• pełen etat, od poniedziałku do piątku! WEEKENDY wolne!
• dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
• BENEFITY: karta sportowa, opieka medyczna w atrakcyjnej cenie, zniżki do restauracji, tańsze bilety do kina!

Jeśli oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie - czekam na kontakt! Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA a skontaktuję się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach!

605 130 539 - Patrycja

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).