To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik do tapicerowania zestawów meblowych do przyuczenia Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Wołów, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Pracownik do tapicerowania zestawów meblowych do przyuczenia
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: dolnośląskie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poliuretanowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik do tapicerowania zestawów meblowych do przyuczenia

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należeć składanie i klejenie elementów meblowych, tapicerowanie zestawów meblowych oraz dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

WYMAGANIA

Jesteś osobą aktywną, sumienną i zaangażowaną w wykonywanie powierzonych zadań?

Liczy się dla Ciebie możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju zawodowego?

Jesteś gotów podjąć pracę w systemie dwuzmianowym?

Odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania? Super! To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! Nie czekaj i już teraz prześlij nam swoje CV!

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie składać się będzie z części podstawowej oraz premii. Oferujemy Ci bezpłatny dojazd z Brzegu Dolnego, Lubiąża, Wołowa oraz okolicznych miejscowości. A po okresie próbnym bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego czy świąteczne karty zakupowe. Zapewnimy Ci profesjonalny pakiet szkoleń przygotowujących do pracy i możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia zawodowego.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Podobne oferty pracy