Obserwuj nas

To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik do tapicerowania zestawów meblowych do przyuczenia Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Wołów, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska
Pracownik do tapicerowania zestawów meblowych do przyuczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poliuretanowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należeć składanie i klejenie elementów meblowych, tapicerowanie zestawów meblowych oraz dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

WYMAGANIA

Jesteś osobą aktywną, sumienną i zaangażowaną w wykonywanie powierzonych zadań?

Liczy się dla Ciebie możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju zawodowego?

Jesteś gotów podjąć pracę w systemie dwuzmianowym?

Odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania? Super! To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! Nie czekaj i już teraz prześlij nam swoje CV!

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie składać się będzie z części podstawowej oraz premii. Oferujemy Ci bezpłatny dojazd z Brzegu Dolnego, Lubiąża, Wołowa oraz okolicznych miejscowości. A po okresie próbnym bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego czy świąteczne karty zakupowe. Zapewnimy Ci profesjonalny pakiet szkoleń przygotowujących do pracy i możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia zawodowego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.