Obserwuj nas

To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca dla opiekunki do dziecka w okolicach Pszczyny Agencja Pomoc dla domu

  • Pszczyna, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Rodzaj pracy: Część etatu
  • Branża: Au Pair/ Opieka nad dziećmi
  • Kraj: Polska

Praca dla opiekunki do dziecka w okolicach Pszczyny
Pracodawca: Agencja Pomoc dla domu
Kraj: Polska , Region: śląskie

Agencja Pomoc Dla Domu, dla swojego Klienta z okolic Pszczyny, szuka wykwalifikowanej opiekunki

do 10 miesięcznego dziecka .

Agencja pośrednictwa pracy Pomoc Dla Domu posiada Certyfikat Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej nr 4752 potwierdzający wpis do KRAZ.

Agencja Pośrednictwa Pracy

"Pomoc dla domu"

ul. Przyjemna 11

43-300 Bielsko-Biała

Osoby zainteresowane ofertą i posiadające udokumentowane doświadczenie, proszone są o przesłanie CV na adres biura Agencji.
Rozpatrywane są tylko CV z zaznaczoną pracą na podobnym stanowisku z referencjami.

Opis stanowiska pracy

Praca od poniedziałku  do piątku w wyznaczonych godzinach ok. 6 godz. dziennie.

Wymagania stawiane kandydatom

  • wykształcenie min średnie, mile widziane pedagogiczne;
  • doświadczenie w pracy z dziećmi (kreatywne spędzanie czasu z dziećmi);
  • referencje;
  • czynne prawo jazdy i własny samochód;
  • przygotowanie i podanie posiłku dziecku.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

List motywacyjny

Prawo jazdy kat. B