Obserwuj nas

Praca dla 2 Budowlańców od zaraz - Frankfurt NIEMCY Hera Personalleasing GmbH

  • Frankfurt nad Menem, Niemcy
  • 06-09-2017 , do końca 21 dni
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Doświadczenie: 1 - 2 lata
  • Branża: Budownictwo
  • Kraj: Niemcy

Praca dla 2 Budowlańców od zaraz - Frankfurt NIEMCY
Pracodawca: Hera Personalleasing GmbH
Kraj: Niemcy

Nasza Agencja Pracy HERA Personalleasing GmbH z Rastatt oferuje prace dla 2 Pracownikow ogolnobudowlanych.

Miejsce pracy: FRANKFURT
Rozpoczecie pracy: od zaraz

Możesz wysłać CV na nasz adres mailowy :)

Opis stanowiska pracy

  • prace z betonem: naprawa, pielegnacja i renowacja betonu, prace oczyszczeniowe;
  • prace z cementem, prace na mokro, gruntowanie;
  • malowanie;
  • szpachlowanie;
  • piaskowanie;
  • prace murarskie;
  • tynkowanie.

Wymagania stawiane kandydatom

  • prawo jazdy kat. B + wlasny samochod na wyjazd;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (chociaz jedna osoba).

Nasza oferta

  • atrakcyjna stawka na godzine oraz dzienna dieta
  • (Diety sa placone co tydzien);
  • zakwaterowanie: rezerwacja przez nasza agencje;
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski;
  • ubezpieczenie dla Pracownika;
  • obecność polskiego koordynatora w agencji.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Prawo jazdy kat. B

Oferta jest ważna jeszcze 21 dni Aplikuj teraz