Obserwuj nas

Monter / Operator Lavoro

  • Będzin, śląskie
  • 01-09-2017 , do końca 16 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Inżynieria, Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Monter / Operator
Pracodawca: Lavoro
Kraj: Polska , Region: śląskie

Lavoro Sp. z o.o. to spółka prawa handlowego której głównym profilem działalności jest rekrutacja i udostępnianie pracowników. Spółka działa w oparciu o wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego Certyfikat podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, co pozwala nam na świadczenie usług w zakresie pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego, doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Udostępniani przez nas pracownicy zostają rekrutowani i wyselekcjonowani przez agencję zatrudnienia pod kątem specyfiki działalności jaką prowadzi zleceniodawca współpracujący z naszymi doradcami zawodowymi.

Opis stanowiska pracy

Praca polega na montażu silniczków elektrycznych oraz przełączników i włączników w czystym i nowoczesnym zakładzie.

Obowiązki:
- Montaż elementów zgodnie z instrukcją

Wymagania stawiane kandydatom

  • gotowość pracy w systemie 3 zmianowym;
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności;
  • zdolności manualne;
  • dokładność;
  • chęci do prac.

Nasza oferta

  • umowa o pracę na pełen etat;
  • opieka koordynatora;
  • pracę w stabilnej firmie;
  • podstawa + do 700zł brutto premii

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

W CV należy dołączyć klauzulę o przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Oferta jest ważna jeszcze 16 dni Aplikuj teraz