To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

OPERATOR MASZYN DO POLEROWANIA BETONU JKC GROUP Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: mazowieckie
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 4000 zł – 6000 zł
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna, Magazyn
  • Kraj: Polska

OPERATOR MASZYN DO POLEROWANIA BETONU
Pracodawca: JKC GROUP Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

Nasza firma poszukuje kandydata do pracy na stanowisku Operator Maszyn do Polerowania posadzek przemysłowych.

Jesteśmy firmą posiadającą duże doświadczenie oraz ugruntowaną pozycją na rynku.

Zainteresowanych, kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

www.jkc-group.pl

Zapraszamy

JKC GROUP sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • naprawa i rewitalizacja posadzek przemysłowych;
  • zlecenia wykonujemy na terenie całego kraju.

Wymagania stawiane kandydatom

Osoba jakiej szukamy powinna:

  •  posiadać doświadczenie z zakresu obsługi elektronarzędzi;
  • posiadać zdolność pracy w zespole.

Nasza oferta

  • oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV