Obserwuj nas

Monter/Serwisant DANNTE

  • cała polska, Polska
  • 17-08-2017 , do końca 2 dni
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Rodzaj pracy: Dowolny
  • Zarobki: 4000 zł – 6000 zł
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Monter/Serwisant
Pracodawca: DANNTE
Kraj: Polska

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem urządzeń do rewitalizacji wody.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Monter/Serwisant.

  • praca max. 3 dni w tygodniu, w przypadku chęci zwiększenia swojego wynagrodzenia, możemy zwiększyć ilość dni pracujących;
  • osoba ta będzie odpowiedzialna za montaż i serwis urządzeń.

Wymagania stawiane kandydatom

  • zaangażowania;
  • sumienności;
  • gotowości do wyjazdów służbowych.

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy;
  • miłą atmosferę.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Prawo jazdy kat. B

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni Aplikuj teraz