To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik działu marketingu Jobman Group Sp. z o.o.

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Marketing
  • Kraj: Polska

Pracownik działu marketingu
Pracodawca: Jobman Group Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: zachodniopomorskie

Jobman Group Sp. z o.o. od ponad 15 lat z powodzeniem daje pracę i zatrudnia pracowników do prac tymczasowych i długoterminowych w całej Polsce.

Obecnie szukamy osoby do Działu Marketingu, która będzie realizowała strategię marketingową w Szczecinie i okolicach, zajmując stanowisko Konsultanta ds. marketingu regionalnego

OBOWIĄZKI

Realizowanie wybranych działań ze strategii marketingowej firmy, w tym:
- nawiązanie kontaktów i współpraca z instytucjami z otoczenia biznesowego firmy
- koordynacja i realizacja lokalnych eventów
- tworzenie i bieżąca aktualizacja baz danych
- monitorowanie działań konkurencji
- kontrola i raportowanie realizacji budżetu
- badanie i raportowanie skuteczności swoich poczynań
- poszukiwanie rozwiązań kreatywnych wspierających strategię marketingową firmy
- współpraca przy tworzeniu strategii marketingowej i planów marketingowych
- współpraca przy tworzeniu materiałów promocyjnych

WYMAGANIA

Aplikuj, jeśli:
- masz wiedzę z zakresu marketingu (wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów) lub poważnie interesujesz się branżą i wiesz, "co w trawie piszczy"
- lubisz pracę z ludźmi i nie masz problemów z nawiązywaniem nowych kontaktów
- niestraszne Ci podróże służbowe
- masz głowę pełną pomysłów i nie lubisz się poddawać

Będzie miło, jeśli:
- posiadasz prawo jazdy kategorii B
- masz samochód i nie zawahasz się go użyć do celów służbowych (koszty oczywiście zwracamy)

OFERUJEMY

Na starcie proponujemy:
- umowę zlecenie z możliwością zmiany formy zatrudnienia w przyszłości (wynagrodzenie ok. 2600 brutto miesięcznie)
- zwrot kosztów podróży
- możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia i umiejętności
- pracę w zespole, w którym nie liczy się wiek, otwartym na nowości i gotowym do działania

DODATKOWE INFORMACJE

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta - wyślij nam swoje CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego. Jeśli chcesz - prześlij nam dwa-trzy zdania o tym, czemu to właśnie do Ciebie powinniśmy się zadzwonić w sprawie współpracy.

Dokumenty powinien zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".