Wyszukaj spośród 8901 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator produkcji
Lokalizacja: Police , zachodniopomorskie
Data: 02-12-0002, do końca 355 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, świadczącego usługi z zakresu produkcji wapna i gipsu, poszukujemy Kandydatów ma stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

• Obróbka i laminowanie elementów gipsowych
• Nakładanie gipsu na formy
• Realizacja norm produkcji
• Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

WYMAGANIA

• Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
• Zdolności manualne
• Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
• Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy

OFERUJEMY

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Stawka godzinowa w wysokości 13,50 złotych brutto
• Atrakcyjny system premiowania (nagroda za frekwencję w pracy 300 złotych brutto + dodatek zmianowy 100 złotych brutto)
• Pakiet szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie