To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji - Norwegia Norwegia

  • Oslo, Norwegia
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Wykształcenie: Podstawowe
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 10 000 - 15 000 zł
  • Branża: Kontrola jakości, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Norwegia

Pracownik produkcji - Norwegia
Pracodawca: Norwegia
Kraj: Norwegia

Firma Adasryb od 20 lat funkcjonuje na rynku pracy. Poszukujemy kandydatów do pracy dla naszego norweskiego pracodawcy.

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:

  • praca przy linii produkcyjnej;
  • obsługa maszyn;
  • pakowanie;
  • inne zadania związane z pracą na produkcji.

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagania stawiane kandydatom:

  • znajomość zasad higieny przy produkcji;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • sprawność przy czynnościach manualnych;
  • zdolność pracy w szybkim tempie;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • chęć nauki.

Nasza oferta

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i kontynuowania pracy po zakończonym zleceniu u nowego klienta;
  • zróżnicowane zadania w pracy;
  • wysokie zarobki 180-190 NOK/h.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV