Obserwuj nas

To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

pracownik budowlany z.u.h. duo

  • Gliwice, Polska
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 2000 zł – 4000 zł
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

pracownik budowlany
Pracodawca: z.u.h. duo
Kraj: Polska

Firma budowlana.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

Opis stanowiska pracy

Poszukiwani pracownicy budowlani: malarze; gipsiarze; pracownicy przy dociepleniach, ale również pomocnicy. Mile widziane także osoby z Ukrainy.

Wymagania stawiane kandydatom

  • rzetelność;
  • pracowitość.

Nasza oferta

  • stawka do ustalenia (od 15 zł/h wzwyż).