To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

kierowca kurier kat. B De Revel

  • Kraków, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 2000 zł – 4000 zł
  • Branża: Obsługa klienta, Praca fizyczna, Transport / Spedycja
  • Kraj: Polska

kierowca kurier kat. B
Pracodawca: De Revel
Kraj: Polska , Region: małopolskie

Szukamy kandydatów na stanowisko kurier kierowca z prawem jazdy kat. B.

Opis stanowiska pracy

Praca na terenie Krakowa od poniedziałku do piątku. Do rozwiezienia ok. 40-50 przesyłek dziennie.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zachęcamy do przesłania CV i/lub krótkiej informacji o sobie na adres e-mail.

Wymagania stawiane kandydatom

  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Nasza oferta

  • zarobki na poziomie 2600 - 3200 zł netto;
  • telefon;
  • samochód.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Prawo jazdy kat. B