Pracownik linii produkcyjnej

Lokalizacja: Starczanowo , wielkopolskie
Praca Pracownik linii produkcyjnej

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego klienta z branży stolarskiej poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: BRZEŹNO (k. Nekli)

Obowiązki:

• Obsługa maszyn
• Sortowanie brykieru
• Inne, proste prace zlecone

Wymagania

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy w godz. 6-14, 14-22, 22-6
• Zaangażowania i chęci do pracy
• Mile widziane doświadczenie w pracach na produkcji

Oferujemy

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 13,50 zł brutto za godzinę w dzień, 15 zł brutto za godzinę w nocy
• Stałą pracę
• Umowę zlecenie na okres próbny, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• Pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22,22-6) od poniedziałku do piątku

Oferta jest ważna jeszcze 2434 dni

Gdzie szukać pracy jako Pracownik linii produkcyjnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik linii produkcyjnej w miejscowości: Starczanowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SERWIS PERSONALNY Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik linii produkcyjnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik linii produkcyjnej , praca w Starczanowo dopasowana do Twoich wymagań.SERWIS PERSONALNY Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.