Wyszukaj spośród 7654 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Spedytor krajowy

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 388 dni

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży TSL, aktualnie poszukujemy najlepszych Kandydatów/-tek na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:
• Wyszukiwanie oraz realizowanie zleceń transportowych
• Pozyskiwanie oraz rozwijanie współpracy z podwykonawcami
• Organizowanie transportów oraz monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych
• Utrzymywanie komunikacji oraz współpraca z Klientami w zakresie przyjętych zleceń
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

Nasze wymagania:
• Min. 1,5 roku doświadczenia na analogicznym stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe kierunkowe (Logistyka, Transport, Spedycja itp.)
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Umiejętności negocjacyjne
• Dążenie do osiągania celów

Oferujemy

Oferujemy:
• Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą z branży TSL
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
• Pracę na pełen etat w godzinach 8:00-16:00
• Miłą atmosferę pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Branża: Łańcuch dostaw
Branża: Transport / Spedycja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Nie ma chętnych do pracy przy zbiorach
Kto chętny do pracy przy legalnych zbiorach warzyw i owoców? Nie ma ich zbyt wielu. Do
21/08/2018
Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Zobacz wszystkie