Wyszukaj spośród 18339 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kasjer / Kasjerka w markecie spożywczym

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 452 dni

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Kasjer / Kasjerka - oferta pracy tymczasowej

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania

WYMAGANIA
aktualna książeczka sanepid
komunikatywność (umiejętność pracy z Klientem)
wysoka kultura osobista
odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy

OFERUJEMY
umowę o pracę tymczasową
pełnopłatne szkolenie kasjerskie (nie wymagamy doświadczenia)
dodatki za pracę w godzinach nocnych zgodnie z kodeksem pracy
obsługę administracyjną on-line
program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania iPhone
konkurs wakacyjny, w którym do wygrania są bilety na Kraków Live Festival

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie