Wyszukaj spośród 21519 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Rzeźnik praca we Francji od zaraz

Lokalizacja: rejon alpejski , Francja
Data: 02-12-0002, do końca 502 dni

Opis stanowiska

ZADANIA

  • cięcie tusz na pół, ćwiartki, kawałki mięsa (szynka, łopatka, schab, udo ...)
  • ważenie i klasyfikacja tusz
  • przycinanie mięsa i odtłuszczanie
  • cięcie: podwieszanie, klasyfikacji i oznaczanie tusz
  • usuwanie tłuszczu zewnętrznego, przycinanie, patroszenie, ściąganie skóry, sortowanie
  • przetwarzanie produktu: rozdrabnianie, pakowanie, wędzenie, marynowanie, cięcie na plastry
  • odbiór tusz, kawałków mięsa, produktów i kontrola, magazynowanie w chłodniach, lodówkach
Wymagania

WYMAGANIA

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • prawo jazdy i możliwość wyjazdu własnym samochodem
  • mile widziana ekipa 2 lub 4 osobowa w tym 1 osoba z samochodem
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
Oferujemy

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na warunkach francuskich
  • zakwaterowanie

Szukasz pracy jako Rzeźnik praca we Francji od zaraz

Oferta pracy na stanowisku: Rzeźnik praca we Francji od zaraz w miejscowości: rejon alpejski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work Express Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Rzeźnik praca we Francji od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rzeźnik praca we Francji od zaraz , praca w rejon alpejski dopasowana do Twoich wymagań.Work Express Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Zobacz wszystkie