Wyszukaj spośród 18339 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Mechanik kutra - ISLANDIA

Lokalizacja: Islandia , Islandia
Data: 02-12-0002, do końca 452 dni

Miejsce pracy: ISLANDIA
Poszukujemy doświadczonej załogi KUTRA RYBACKIEGO
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Opis stanowiska

Obowiązki:
• rozruch i nadzór silnika głównego,

• nadzór nad jednostką oraz bieżące naprawy,

• udział przy zagospodarowaniu ślimaków morskich i
uczestniczenie w pracach wyładunkowych.

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Odpowiednie dokumenty takie jak zaświadczenie ze szkoleń podstawowych wynikających z konwencji STCW, świadectwo zdrowia, książeczka żeglarska, dyplom oficera mechanika.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania - JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Mile widziane:
• Doświadczenie na terenie Islandii

Oferujemy

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na warunkach Islandzkich
• Pracę na niewielkim kutrze (25.55 m, jednostka napędowa Catepillar 650HP, +/- 410 KW)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Premie połowowe
• Wyżywienie
• Ogrzewany warsztat/magazyn do przechowywania i ewentualnych napraw sprzętu
• Zakwaterowanie na kutrze
• Bezpłatny wstęp na basen

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie