Wyszukaj spośród 18339 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Foliowacz - operator maszyny pakującej

Lokalizacja: Wronki , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 452 dni

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, jednego z największych producentów opakowań szklanych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • obsługa urządzeń pakujących
  • transport ładunków paletowych na terenie hali produkcyjnej
  • utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu
  • dbanie o odpowiedni poziom jakościowy produktu
Wymagania

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • odpowiednie przeszkolenie oraz objęcie programem wdrożenia na stanowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w nowoczesnym parku maszynowym

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie