Wyszukaj spośród 18397 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

MONTER/MONTERKA - praca od poniedziałku do piątku!

Lokalizacja: Siechnice , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 449 dni

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Opis stanowiska

Zadania:

  • kontrola jakości,
  • montowanie złączek z powierzonych materiałów,
  • pakowanie towaru,
  • montaż i demontaż elementów,
  • drobne prace pomocniczy.
Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na produkcji-mile widziane,
  • dobre zdolności manualne,
  • solidność, dokładność, samodzielność,
  • umiejętność pracy w grupie.
Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22),
  • pracę na okres wakacyjny (czerwiec-wrzesień)
  • Wynagrodzenie 14,40 zł brutto,
  • po 3 miesiącach premia do 10%,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • Organizowany bezpłatny dojazd z terenu Wrocławia.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie