Wysokie wynagrodzenie- opieka nad małżeństwem/od zaraz

Lokalizacja: Röthenbach , Niemcy
Praca Wysokie wynagrodzenie- opieka nad małżeństwem/od zaraz

Agencja pracy Vivien Work (wpis do rejestru: 12754) poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka osoby starszej.

  • Opieka nad małżeństwem;
  • Praca od 07.07 na 2 miesiące;
  • Miejscowość: Röthenbach (przy granicy ze Szwajcarią).

PANI 81 lat:

  • jest osobą leżącą;
  • demencja;
  • inkontynencja.

Obowiązki:

  • higiena, toaleta;
  • zmiana pampersów;
  • pełne wsparcie w czynnościach codziennych.

PAN 90 lat:

  • lekka demencja;
  • porusza się przy lasce.

Obowiązki:

  • sporadycznie potrzebuje pomocy przy prysznicu.

Wymagania
  • komunikatywna/dobra  znajomość j. niemieckiego;
  • doświadczenie w opiece.
Oferujemy

Wynagrodzenie: 1450- 1500 € za miesiąc + do 200 € za zwrot kosztów podróży.

Warunki mieszkaniowe:

  • w pełni umeblowany pokój;
  • dostęp do Internetu, TV.

Kontakt telefoniczny. Godziny pracy biura: pon.-pt. 09:00-17:00.

Wymagane języki

niemiecki

Wynagrodzenie
9000 PLN / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 2435 dni

Gdzie szukać pracy jako Wysokie wynagrodzenie- opieka nad małżeństwem/od zaraz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wysokie wynagrodzenie- opieka nad małżeństwem/od zaraz w miejscowości: Röthenbach jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Vivien Work lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wysokie wynagrodzenie- opieka nad małżeństwem/od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wysokie wynagrodzenie- opieka nad małżeństwem/od zaraz, praca w Röthenbach dopasowana do Twoich wymagań.Vivien Work praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie