Wyszukaj spośród 21519 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Zakupów asortymentu drogeryjnego

Data: 02-12-0002, do końca 502 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Opis stanowiska
  • sprawna koordynacja procesu zakupowego w ramach podległego asortymentu;
  • efektywna współpraca i negocjacje z dostawcami;
  • znajomość i analiza rynku;
  • przygotowywanie analiz danych sprzedaży i zakupów;
  • tworzenie strategii promocyjnej w zakresie kategorii produktowej;
  • współpraca przy tworzeniu budżetu zakupów;
  • przygotowanie raportów i zestawień;
  • tworzenie bazy danych dostawców.
Wymagania
  • min. 3 lata doświadczenia w dziale Zakupów lub Produktu;
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację mailową i telefoniczną;
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami;
  • operatywność i samodzielność w działaniu;
  • dobra znajomość MS Office w szczególności Excel;
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • rzetelność i wysokie zdolności analityczne.
Oferujemy
  • możliwość rozwoju;
  • pracę na samodzielnym stanowisku;
  • pracę w miłym i zgranym zespole.
Wymagane języki

polski

angielski

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Zakupów asortymentu drogeryjnego

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Zakupów asortymentu drogeryjnego w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PrimeMovers Sp. z o.o lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Zakupów asortymentu drogeryjnego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Zakupów asortymentu drogeryjnego, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.PrimeMovers Sp. z o.o praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Zobacz wszystkie