Wyszukaj spośród 20778 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kasjer / kasjerka

Lokalizacja: Jelenia Góra , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 506 dni

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Kasjer / Kasjerka przy ul. Grunwaldzkiej 16 - oferta pracy tymczasowej.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania

WYMAGANIA

- aktualna książeczka sanepid
- komunikatywność (umiejętność pracy z Klientem)
- wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy

OFERUJEMY

- szkolenie kasjerskie (nie wymagamy doświadczenia)
- czas pracy dostosowany do dyspozycyjności (możliwość pogodzenia pracy z nauką, życiem prywatnym, etatem)
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
- program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania iPhone 7
- konkurs wakacyjny, w którym do wygrania są bilety na Kraków Live Festival

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Szukasz pracy jako Kasjer / kasjerka

Oferta pracy na stanowisku: Kasjer / kasjerka w miejscowości: Jelenia Góra jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jobman Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kasjer / kasjerka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kasjer / kasjerka, praca w Jelenia Góra dopasowana do Twoich wymagań.Jobman Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Zobacz wszystkie