Wyszukaj spośród 7899 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

wykładanie towaru

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 389 dni

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

WYKŁADANIE TOWARU (Wrocław/Krzyki)

Zakres obowiązków:
• Wykładanie towaru na półki
• Dbanie o porządek a stanowisku pracy

Wymagania

Wymagania:

• Ukończone 18lat
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Pozytywne nastawienie
• Status ucznia/studenta mile widziany

Oferujemy

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Elastyczny czas pracy
• Bezpłatne szkolenia

Kontakt: 725-777-885
www.workprofit.pl

Branża: Praca fizyczna
Branża: Sprzedaż

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Nie ma chętnych do pracy przy zbiorach
Kto chętny do pracy przy legalnych zbiorach warzyw i owoców? Nie ma ich zbyt wielu. Do
21/08/2018
Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Zobacz wszystkie