Wyszukaj spośród 7899 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Magazynier - Praca dodatkowa

Lokalizacja: Pruszków , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 389 dni

Dla naszego Klienta, międzynarodowego operatora logistycznego w branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Praca dodatkowa przy rozładunku towaru i kompletacji zamówienia

Wymagania

Jeśli:

  • chcesz dorobić na wakacje
  • szukasz pracy dodatkowej
  • nie boisz się pracy fizycznej
Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • stawkę godzinową
  • pracę na telefon

Najbliższy termin:

  • niedziela 2.07. godz. 8:00 - 16:00 rozładunek kół
  • 3.07.- 18.07. godz. 9:00 - 16:00 kompletacja zamówień

Prosimy o podanie klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Branża: Praca fizyczna
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Nie ma chętnych do pracy przy zbiorach
Kto chętny do pracy przy legalnych zbiorach warzyw i owoców? Nie ma ich zbyt wielu. Do
21/08/2018
Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Zobacz wszystkie