Wyszukaj spośród 18397 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Inspektor Jakości PCBA

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski , lubuskie
Data: 02-12-0002, do końca 450 dni

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- Kontrola procesu produkcyjnego pod kątem spełnienia wymagań klienta,
- Raportowanie wszelkich niezgodności występujących w procesie produkcji,
- Reagowanie na problemy jakościowe pojawiające się w procesie produkcyjnym,
- Praca na 3 zmiany.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie;
- Mile widziane doświadczenie w kontroli jakości;
- Umiejętność obsługi komputera;

Oferujemy

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u klienta po okresie próbnym,
- Terminowość wypłat,
- Praca w systemie 3 zmianowym,
- Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa wynagrodzenia, stały dodatek stanowiskowy, premia wydajnościowa, premia obecnościowa.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie