Wyszukaj spośród 20778 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator maszyn (kapsułkarka)

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 507 dni

Dla naszego klienta z branży farmaceutycznej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny kapsułkującej
  • kontrolowanie prawidłowej realizacji procesu produkcji
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji

Wymagania

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym na pełen etat
  • aktualnej książeczki SANEPIDU
  • dokładności oraz zaangażowania
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - od 26 zł/h
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • benefity: opieka medyczna, karta sportowa, tańsze bilety do kina, rabaty do restauracji i pubów!!

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub napisz SMS o treści OPERATOR pod numer 605 130 539.

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Szukasz pracy jako Operator maszyn (kapsułkarka)

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn (kapsułkarka) w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Randstad Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn (kapsułkarka) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn (kapsułkarka), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Randstad Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Zobacz wszystkie