Wyszukaj spośród 18339 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator maszyn (kapsułkarka)

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 452 dni

Dla naszego klienta z branży farmaceutycznej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny kapsułkującej
  • kontrolowanie prawidłowej realizacji procesu produkcji
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji

Wymagania

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym na pełen etat
  • aktualnej książeczki SANEPIDU
  • dokładności oraz zaangażowania
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - od 26 zł/h
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • benefity: opieka medyczna, karta sportowa, tańsze bilety do kina, rabaty do restauracji i pubów!!

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub napisz SMS o treści OPERATOR pod numer 605 130 539.

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie