Wyszukaj spośród 20778 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Asystent w dziale Kadr i Płac

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 507 dni
Rodzaj pracy: Praca stała

BPOTeam specjalizuje się w outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych. Spółka zajmuje się prowadzeniem ksiąg, rozliczeniami podatkowymi, budowaniem i prowadzeniem dokumentacji pracowniczej oraz naliczaniem i administracją płac. BPOTeam wskazuje najkorzystniejsze rozwiązania formalno-prawne dotyczące rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Udział w procesie naliczania wynagrodzeń
  • Ewidencja czasu pracy pracowników
  • Wsparcie w przygotowaniu korespondencji
  • Wsparcie bieżącej pracy działu
Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie w dziale kadr i płac
  • Znajomość zagadnień prawa pracy będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office ( w szczególności MS Excel)
  • Dokładność
Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze całego etatu na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Zgodnie z obowiązującym prawem BPOTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 11723.

Szukasz pracy jako Asystent w dziale Kadr i Płac

Oferta pracy na stanowisku: Asystent w dziale Kadr i Płac w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystent w dziale Kadr i Płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent w dziale Kadr i Płac, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Zobacz wszystkie