Wyszukaj spośród 18339 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 452 dni
Rodzaj pracy: Praca stała

BPOTeam specjalizuje się w outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych. Spółka zajmuje się prowadzeniem ksiąg, rozliczeniami podatkowymi, budowaniem i prowadzeniem dokumentacji pracowniczej oraz naliczaniem i administracją płac. BPOTeam wskazuje najkorzystniejsze rozwiązania formalno-prawne dotyczące rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowniczych
  • Rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • Przygotowanie i prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem nowych pracowników
  • Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników
  • Odpowiadanie na pisma komornicze
  • Przygotowywanie raportów i analiz
Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Znajomość programu Płatnik na poziomie średniozaawansowanym
  • Doświadczenie w pracy z programem TETA będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność i terminowość
Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze całego etatu na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Zgodnie z obowiązującym prawem BPOTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 11723.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie