Wyszukaj spośród 21057 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Elektryk-praca w Belgii OD ZARAZ

Data: 02-12-0002, do końca 508 dni
Lokalizacja: Belgia , Belgia

Dlaczego ABC Work:

  • posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912;
  • jesteśmy już 5 lat na rynku;
  • współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami;
  • pomogliśmy już wielu kandydatom.

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowiskach: Elektryk oraz wielu innych fachowców i pomocników w różnych branżach.

Reprezentujesz inny zawód i znasz j. angielski? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Wymagania
  • doświadczenie na stanowisku;
  • wykształcenie kierunkowe mile widziane;
  • gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę;
  • własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane).
Oferujemy
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin);
  • umowę o pracę z belgijskim pracodawcą;
  • ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek;
  • zakwaterowanie;
  • stałą opiekę polskiego koordynatora;
  • pomoc w organizacji wyjazdu.

Szukasz pracy jako Elektryk-praca w Belgii OD ZARAZ

Oferta pracy na stanowisku: Elektryk-praca w Belgii OD ZARAZ w miejscowości: Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ABC Work lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Elektryk-praca w Belgii OD ZARAZ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk-praca w Belgii OD ZARAZ, praca w Belgia dopasowana do Twoich wymagań.ABC Work praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie