Wyszukaj spośród 7630 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

SPAWACZE 135

Data: 02-12-0002, do końca 386 dni
Lokalizacja: Płock , mazowieckie

Firma B&S Sp. z o.o. zatrudni spawaczy do pracy przy konstrukcjach stalowych, praca w Płocku i na terenie całego kraju.

CV prosimy przesyłać na maila ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Ogłoszeniodawca: Firma B&S Sp. z o.o. adres e-mail.

Kontakt telefoniczny.

Opis stanowiska
  • spawanie elementów konstrukcji stalowych;
  • aktualne certyfikaty 135 (mile widziane).
Wymagania
  • umiejętność spawania metodą 135;
  • dokładność i precyzja;
  • podstawowa znajomość rys. technicznego.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • praca na pełny etat;
  • zapewnione zakwaterowanie;
  • ubranie robocze.

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie